06 დეკ

სტუ უერთდება ნიადაგის მსოფლის დღეს

სტუ უერთდება ნიადაგის მსოფლის დღეს.
26 ნოე

აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის ფაკულტეტის განცხადება

2018 წლის 13 დეკემბერს აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის ფაკულტეტზე ჩატარდება ფაკულტეტის ხარისხის სამსახურის უფროსის არჩევნები.
22 ნოე

ცნობილი მეღვინე თემურ გონჯილაშვილი მევენახეობა-მეღვინეობის სამაგისტრო და საბაკალავრო პროგრამის სტუდენტებს შეხვდა

ცნობილი მეღვინე თემურ გონჯილაშვილი მევენახეობა-მეღვინეობის სამაგისტრო და საბაკალავრო პროგრამის სტუდენტებს შეხვდა

ყველა სიახლე

თანამშრომლები

ადმინისტრაცია, დეკანატის  სპეციალისტები

ქვარცხავა გიორგი - ფაკულტეტის დეკანი
ზაქარიაძე ნინო  - დეკანის მოადგილე
ყრუაშვილი ირაკლი  - საგანმანათლებლო პროგრამების კურატორი
კილაძე მაია  - მთავარი სპეციალისტი
გოროზია ნინო  - მთავარი სპეციალისტი
თანანაშვილი მთვარისა  - უფროსი სპეციალისტი
თანდილაშვილი რიმა  - მთავარი სპეციალისტი
გოძიაშვილი მაია  - შტატგარეშე თანამშრომელი  მთავარი სპეციალისტი
ლაჭყეპიანი თენგიზ   - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი
ტალახაძე ნათია  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი სპეციალისტი
აფციაური ლია  - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი
ჩხარტიშვილი ნინო  - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი
გათენაძე ალექსანდრე  - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი
სადაღაშვილი ჯემალ  - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური

უგრეხელიძე ვახტანგ  - ხარისხის უზრუნველოყოფის სამსახურის კოორდინატორის მოვალეობის შემსრულებელი
თექთუმანაშვილი ნინო  - მთავარი სპეციალისტი

მენეჯერის სამსახური

გუნცაძე აკაკი  - ფაკულტეტის  მენეჯერი
კოჩაძე ნესტან  - მთავარი სპეციალისტი
ქურდაძე ზვიად  - უფროსი სპეციალისტი
პავლიაშვილი ზაზა  - უფროსი სპეციალისტი
კაჭარავა გოჩა  - უფროსი სპეციალისტი
გოგალაძე მარიამ  - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი
კენჭოშვილი ლია  - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი
რუსია ალექსანდრე - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი
დონდუა ნესტორ  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი სპეციალისტი
უთნელიშვილი თამთა  - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი
გურგენიძე ეკატერინე  - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

ლაბორანტები

მიქაძე გიორგი - ლაბორატორიის ხელმძღვანელი
ალექსიძე გოჩა - უფროსი ლაბორანტი
საჩანელი თამარი - უფროსი ლაბორანტი
ონაშვილი ქეთევანი - უფროსი ლაბორანტი
დოლიძე ლუკა  - ლაბორანტი 
წიკლაური ნინო  -  ლაბორანტი
შენგელია მირანდა   -  ლაბორანტი
ჩუბინიძე ნინო   -  ლაბორანტი
ჩუთლაშვილი ანა   -  ლაბორანტი
მამალაძე მზია  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
დუნდუა თამარი  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
ჩიქვინიძე როსტომ  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
კაკაურიძე დათო - შტატგარეშე თანამშრომელი  ლაბორანტი
ძნელაძე სოფო  - შტატგარეშე თანამშრომელი  ლაბორანტი
ჟვანია ნიკა  - შტატგარეშე თანამშრომელი  ლაბორანტი
ჯამაგიძე ივანე  - შტატგარეშე თანამშრომელი  ლაბორანტი
ჯაფარიძე ირინა  - შტატგარეშე თანამშრომელი  ლაბორანტი
ხუციშვილი გიორგი - შტატგარეშე თანამშრომელი  ლაბორანტი
ცეცხლაძე თამარ  - შტატგარეშე თანამშრომელი  ლაბორანტი
უდესიანი ვანო - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
გელაშვილი ანზორი - შტატგარეშე თნამშრომელი ლაბორანტი
ბერუაშვილი ალექსანდრე - შტატგარეშე თნამშრომელი ლაბორანტი
ავაქიანი მარიამი - შტატგარეშე თნამშრომელი ლაბორანტი 
ვარდიაშვილი გიორგი - შტატგარეშე თნამშრომელი ლაბორანტი

მწვანე და მდგრადი  ქიმიის საკვლევი ინსტიტუტი

აგლაძე თამაზ - დირექტორი
თოიძე პოლინა  - მთავარი სპეციალისტი
გაბრიჩიძე მაია  - უფროსი სპეციალისტი
დონაძე მარინე  - უფროსი სპეციალისტი
კაპანაძე ლია - უფროსი სპეციალისტი

აგრარული ტექნოლოგიების  დეპარტამენტი

ლომიძე ნინო  - ასოც. პროფესორი  აგრარული ტექნოლოგიების  დეპარტამენტის ხელმძღვანელის მოვ.შემსრ
გაგოშიძე გიორგი  - პროფესორი
ღლიღვაშვილი ვასილ  -  პროფესორი 
ლაოშვილი ზურაბ -  პროფესორი
ზაქარიაძე ნინო   -  პროფესორი 
დანელია ირინე   - პროფესორი  
სარჯველაძე იოსებ  -  პროფესორი 
ცინცაძე მანანა  -  პროფესორი 
გუგავა ელდარი - პროფესორი
დოლიძე ვლადიმერ   - პროფესორი  
ამირანაშვილი ლია  - ასოც. პროფესორი
გოგიშვილი თინათინ  -ასოც. პროფესორი
დარსაველიძე თინათინ -ასოც.პროფესორი
როყვა ქეთევანი   - ასოც. პროფესორი
ნატროშვილი ნათია   - ასოც. პროფესორი  
ზაქარიაშვილი   ნინო  - ასოც.პროფესორი   
ნარჩემაშვილი სოფო -  ასოც.პროფეორი
ცქიტიშვილი ეკა  - ასოც. პროფესორი
ბადრიძე გულნარა  - ასოც. პროფესორი
ბედიანაშვილი ციცინო  -ასოც. პროფესორი
მაჭავარიანი ნათია  - ასოც.პროფესორი
ორჯანელი ნაილე - უფროსი მასწავლებელი
ჩიტაშვილი ნინო - უფროსი მასწავლებელი
მჭედლიძე ანა   - დეპარტამენტის მთავარი სპეციალისტი

აგროინჟინერიის დეპარტამენტი

ყრუაშვილი ირაკლი - პროფესორი აგროინჟინერიის დეპარტამენტის მოვალეობის შემსრულებელი
გუბელაძე დავით - პროფესორი
თავხელიძე დავით - პროფესორი ინგლისურენოვანი
კოპალიანი ნატალია  -  პროფესორი
სანაია ეკატერინე  -ასოც. პროფესორი
მელაძე მაია - ასოც. პროფესორი
ოდილავაძე თამაზ -ასოც.პროფესორი
ნატროშვილი დიმიტრი   -ასოც.პროფესორი
ხარაიშვილი ოლღა - ასოც.პროფესორი  
მაია კუპრავიშვილი - ასოც.პროფესორი  .
თანანაშვილი მთვარისა  - ასოც. პროფესორი  
კიკაბიძე მაია - უფროსი მასწავლებელი დოქტორის აკადემიური ხარისხი
კეჩხოშვილი ერეკლე- უფროსი მასწავლებელი
ლომიშვილი მაია - უფროსი მასწავლებელი
მებონია ნინო - უფროსი მასწავლებელი
ახვლედიანი ლალი   - დეპარტამენტის  მთავარი სპეციალისტი

სასურსათო დეპარტამენტი

ტყემალაძე გურამი   -  პროფესორი სასურსათო დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
რუხაძე თეიმურაზ  - პროფესორი
გაგელიძე ნინო - პროფესორი
ჯაფარიძე შუქრი - პროფესორი
დოლიძე მალხაზი - პროფესორი
ქვარცხავა გიორგი  -  პროფესორი ინგლისურენოვანი
კოკილაშვილი რაული - ასოც.პროფესორი
ლომთაძე ციცინო   - ასოც. პროფესორი
მამარდაშვილი ნაირა - ასოც.პროფესორი
კილაძე მაია   - ასოც. პროფესორი
უგრეხელიძე ვახტანგ  - ასოც. პროფესორი
ბერეჟიანი მალხაზი  - ასოც. პროფესორი
ბერიაშვილი ქეთევან - ასოც.პროფესორი
მახაშვილი ქეთევან   - ასოც. პროფესორი  
ბოკერია კახა - ასისტენტი
საჩანელი თამარ  - ასისტენტი
გურგენიძე ლელა  - ასისტენტი
ყანჩაველი თამარი   - ასისტენტი
გოგალაძე მაია - უფროსი მასწავლებელი დოქტორის აკადემიური ხარისხი
გეგენავა ლეილა -  უფროსი მასწავლებელი დოქტორის აკადემიური ხარისხი
ძნელაძე სოფიო  - უფროსი მასწავლებელი
ნაყოფია ვერიკო - უფროსი მასწავლებელი  აკადემიური დოქტორი
ნიკოლეიშვილი მანანა - უფროსი მასწავლებელი
სორდია ელენე - უფროსი მასწავლებელი
გამყრელიძე ნინო - მასწავლებელი
სარაჯიშვილი ქეთევან - მასწავლებელი

მევენახეობა -მეღვინეობის დეპარტამენტი

ჩხარტიშვილი ნინო  -  პროფესორი ინგლისურენოვანი  მევენახეობა -მეღვინეობის დეპარტამენტის ხელმძღვანელის მოვ.შემსრ.
ხომასურიძე მარიამ   -  პროფესორი ინგლისურენოვანი
მაღრაძე დავით   - პროფესორი
უჯმაჯურიძე ლევან   - პროფესორი  
აბზიანიძე დავითი - პროფესორი
შათირიშვილი შალვა  - ასოც. პროფესორი

საინფორმაციო ტექნოლოგიების სამსახური

ზუბიაშვილი დავითი  - შტატგარეშე თანამშრომელი პროგრამისტი
კერესელიძე ნინო - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი
კურდღელია ირაკლი   - შტატგარეშე თანამშრომელი  უფროსი სპეციალისტი
რამაზაშვილი ირაკლი  - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი
სააკაშვილი ნინო   - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

სამეურნეო

ჩიქვინიძე როსტომ - კომენდანტი
ბოცვაძე ზვიად   - ელექტრიკოსი
გაჩეჩილაძე ზაალ   - სანტექნიკი
ბეროშვილი მადონა  - დამლაგებელი
ბერძენიშვილი გალინა    - დამლაგებელი
გამგებელი დალი   - დამლაგებელი
გვრიტიშვილი თამარი   - დამლაგებელი
მაისურაძე მარეხი   - დამლაგებელი
მოსიაშვილი ნინო    - დამლაგებელი
ქოზაშვილი ციალა   - დამლაგებელი
ცხვირაშვილი ლია  - დამლაგებელი
ჩუბინიძე ზოია    - დამლაგებელი
ხუბიაშვილი ზინაიდა  - დამლაგებელი
ყურუა ეთერ   - დამლაგებელი ასინიზატორი
წიქარიძე ლიანა  - დამლაგებელი ასინიზატორი
თანიაშვილი მარიამი   - დამლაგებელი ასინიზატორი
ყურუა ნათია - დამლაგებელი ასინიზატორი
კედელაშვილი კახაბერ  -  დაცვის სამსახურის უფროსი
მათიაშვილი გიორგი  - დაცვის თანამშრომელი
ფავლენიშვილი დავით - დაცვის თანამშრომელი
ხვედელიძე გრიგოლი  - დაცვის თანამშრომელი
კურდღელია ნიკო - დაცვის თანამშრომელი
წიკლაური კობა - დაცვის თანამშრომელი
მსხილაძე მერაბ - დაცვის თანამშრომელი
დოლიძე მიხეილ - დაცვის თანამშრომელი
ბექაური ვაჟა - დაცვის თანამშრომელი
ზურაბიშვილი ზაზა - დაცვის თანამშრომელი

დიდი ჯიხაიშის .ნიკოლაძის სახელობის აგროინჟინერიისა და სასურსათო 
ტექნოლოგიების პროფესიული კოლეჯი

მიქაძე ნუგზარ  - დირექტორი
მანჯგალაძე იაკობ  - დირექტორის მოადგილე
კახაძე ჯემალ  - მენეჯერი
კორძაია ქეთევანი   - უფროსი სპეციალისტი
კოხრეიძე იური  - უფროსი სპეციალისტი
მიქაძე მანუჩარ   - სპეციალისტი
მორჩილაძე გვანცა   - სპეციალისტი
ბელთაძე რომანი   - სპეციალისტი
კანდელაკი რევაზ   - სპეციალისტი
ფხაკაძე მარიამ  -  ლაბორანტი
დეშჩი ავთანდილ - კომენდანტი
დავითულიანი ილია  - ენერგეტიკოსი
დარსაველიძე ტარიელ   - ზეინკალ-სანტექნიკოსი
ქავზინაძე გიორგი   - მექანიკოსი
ტალიკაძე ვალერიანე - მებაღე
ახალაძე მიხეილ   - მუშა
ბალანჩივაძე ალექსანდრე  - მუშა
სანაძე მამუკა   - მუშა
კახაძე სამსონ - დარაჯი
მანჯგალაძე ვახტანგ - დარაჯი
ლეჟავა გიორგი  - დარაჯი
ვაშაკიძე ნონა   - დამლაგებელი
ჩარქსელიანი ლუბუჩკა   - დამლაგებელი