13 სექ

სატრანსპორტო ფაკულტეტის აკადემიური თანამდებობების დასაკავებლად გამოცხადებული ღია კონკურსის შედეგები - 2019

2019 წლის 25 ივლისის გაზეთ „რეზონანსში“ სტუ-ს აკადემიური თანმდებობის დასაკავებლად გამოცხადებული კონკურსის საფუძველზე დარგობრივი საკონკურსო კომისიების მიერ ჩატარებული კენჭისყრის შედეგები ფაკულტეტებისა და საგანთა ჯგუფების მიხედვით

ყველა სიახლე

სადისერტაციო საბჭო

სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობის ფაკულტეტი
სადისერტაციო საბჭოს თავმჯდომარე,  პროფესორი ჯ. იოსებიძე
სწავლული მდივანი: ნ.ნათბილაძე
         

 
  • ოთარ გელაშვილი
  • ავთანდილ შარვაშიძე 
  • ალექსანდრე ბურდულაძე
  • გიორგი ჯაფარიძე 
  • პეტრე ქენქაძე 
  • გიორგი დობორჯგინიძე
  • გიორგი აბრამიშვილი
  • გივი გოლეთიანი
  • გრიგოლ ჭელიძე
  • გიორგი არჩვაძე
  • გოდერძი ტყეშელაშვილი

  • ყარამან ნემსაძე  

  • ჟუჟუნა წიკლაური–შენგელია  

  • მურმან ბლიაძე  

  • ოლეგი ბიჭიაშვილი 

  • ჯამლეტ ჯანჯღავა 
  • სოლომონ პავლიაშვილი
  • დავით ძოწენიძე 
  • ალექსანდრე სლადკოვსკი (პოლონეთი)
  • ვარლამ ლეკიაშვილი
  • ზაურ ჩიტიძე  
  • თამაზ მეგრელიძე
  • მზია მილაშვილი
  • თამაზ მჭედლიშვილი
  • თენგიზ ჩხაიძე
  • იოსებ ბაციკაძე
  • კახი დემეტრაშვილი
  • ლევან ბუბუტეიშვილი
  • მერაბ გოცაძე   
  • მანანა მოისწრაფიშვილი
  • მერაბ შვანგირაძე
  • მერაბ კახიანი
  • ნია ნათბილაძე
  • თეა ბარამაშვილი 
  • ნანა ნოზაძე
  • მანანა არაბიძე
  • ზურაბ კვინიკაძე  
  • რაულ თურმანიძე  
  • რეზო  თედორაძე
  • სერგო კარიპიდისი-კარიბოვი
  • პეტრე ქენქაძე
  • ჯუმბერ იოსებიძე
  • ჯუმბერ უფლისაშვილი
  • ხათუნა მღებრიშვილი
  • ნინო თოფურია 

  • დავით ფრიდონაშვილი  
  • რევაზ ველიჯანაშვილი
  • ჯემალ ხმიდაშვილი 
  • ჯონდო სანიკიძე 

  • ნინო მუხიგულაშვილი

  • ალექსანდრე დუნდუა   

  • ნიკოლოზ მღებრიშვილი 

  • მურთაზ პაპასკირი 

  • გრიგოლ თელია

  •  ზაზა მესხიძე
  • მაია ბარბაქაძე 

  • იასონ ამანათაშვილი 

  • ჯონი შანიძე 

  • ლელა ბოჭოიძე 

  • ვალენტინა გეგენავა 

  • მაყვალა სვანიძე 

  • მზია მოისწრაფიშვილი 

  • გიორგი მაისურაძე 

  • ინგა ფრანგიშვილი  

  • ცირა ელგენდარაშვილი 

  • თამარ ქამხაძე  
  • ნინო დარსაველიძე 

  • მაია ჩინჩალაძე  

  • ხვიჩა ირემაშვილი 

  • გივი დათუკიშვილი  

  • კახაბერ კობახიძე

  • მალხაზ ბეჟანიშვილი 
  • დავით ბუცხრიკიძე 

  • ვაჟა შილაკაძე 

  • გივი გუგულაშვილი 

  • ლერი კობახიძე 

  • ზურაბ ლაზარაშვილი 

  • მანანა თალაკვაძე 
  • ბაღდავაძე გელა

  • ირმა ელერდაშვილი–ლომიძე 

  • ვაჟა ქირია 

  • ზვიად ღვინიაშვილი 
  • ირინა უგრეხელიძე 

  • ზაურ ბალამწარაშვილი

  • ლიანა ასათიანი 

  • სიმონ ბიწაძე  

  • ნუნუ მუმლაძე 

  • მერი დემეტრაშვილი 

  • გიორგი წულეისკირი 

  • თამარ ბერიძე 

  • თენგიზ კახათელიძე  

  • კობა ილურიძე   

  • გოჩა ჩიტაიშვილი
  • ნათია ბუთხუზი 

  • ზვიად შანავა 

  • ზურაბ შენგელია

 მოწვეული პროფესორები:

  • ნოდარ დუმბაძე
  • ნინო დიდიშვილი 
  • ნინო ნიკვაშვილი
  • ვაჟა  მენთეშაშვილი
  • ქეთევან კიწმარიშვილი 
  • ნანა ბაქრაძე 
  • პავლე ნარიმანიშვილი
  • თენგიზ რუხაძე 
  • ნანა კიკნაძე 
  • ზურაბ ბოგველიშვილი  
  • რამილ ზუკაკიშვილი 
  • ზურაბ ფარესიშვილი 
  • ნანული ბეგიაშვილი 
  • ვალერიან ხარიტონაშვილი
  • თამაზ ნატრიაშვილი 
  • ალექსანდრე ჩხეიძე 
  • თორნიკე აფაქიძე 
  • ნათელა ჯავახიშვილი 
  • ნინო ნოზაძე 
  • ლია ქისიშვილი 
  • ლიკა ბერიძე 
  • ბორის გითოლენდია 
  • თენგიზ გერკეული 
  • რუსუდან თაბუკაშვილი 
  • ბეჟან დიდებაშვილი
  • ჯემალ მორჩილაძე 
  • სერგო შარაშენიძე 
  • დარეჯან მამფორია 
  • ნათელა მაისურაძე