28 ივნ

უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულების საყურადღებოდ

უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების საყურადღებოდ

აკრედიტაციის საბჭოს გადაწყვეტილებების საფუძველზე წარმოსადგენი ანგარიშის შესახებ

დაწესებულებების პროგრამები, რომელთაც ანგარიშის წარმოდგენის პირობით მიენიჭათ აკრედიტაცია ან მომავალში მიენიჭებათ, ანგარიში უნდა წარმოადგინონ ცენტრის დირექტორის მიერ დამტკიცებული ფორმით, რომელიც შეგიძლიათ იხილოთ თანდართულ ბმულზე ანგარიშის ფორმა

18 ივნ

სიახლე

უმაღლესი განათლების დარგობრივი მახასიათებლების შემუშავების, განახლებისა და დამტკიცების შესახებ
22 მაი

კონკურსი

ცხადდება კონკურსი!

სსიპ - განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრი აცხადებს კონკურსს პროფესიული მომზადების პროგრამებისა და პროფესიული გადამზადების პროგრამების ექსპერტთა შერჩევის მიზნით.

დეტალური ინფორმაციის მისაღებათ, გთხოვთ ეწვიოთ ბმულს: https://www.jobs.ge/ge/?view=jobs&id=219009&fbclid=IwAR3llWjsC1igXojh39vdEdXquu16i047zKfvcUwBIGRhyQFMQcR7mz9b0U4
ყველა სიახლე

თანამშრომლები

 

   ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური

         ინაშვილი ირმა - ხელმძღვანელი

1.      ლაშხი კონსტანტინე - ხელმძღვანელის მოადგილე

2.      მხეიძე ხათუნა - ხელმძღვანელის მოადგილე

 

ავტორიზაციის და აკრედიტაციის დეპარტამენტი

  უფროსი  - 

1      ლომაძე ინგა - მთ. სპეციალისტი

2.      ნამიჩეიშვილი ნათია - მთ. სპეციალისტი

3.       დანელია ნანული - უფ. სპეციალისტი


სწავლებისა და მეცნიერების ხარისხის კონტროლის განყოფილება

         ზურაბიშვილი ზურაბ - უფროსი

1.      ფილიპიდის თათა - უფ. სპეციალისტი 0,5

2.      დადიანი ნუგზარი - უფ. სპეციალისტი 0,5


ხარისხის უზრუნველყოფის სისტემის განვითარების განყოფილება

        შუშანაშვილი ლელა - უფროსი


1.     რჩეულიშვილი ქეთევანი - მთ. სპეციალისტი

2.      ანდღულაძე შალვა - უფ. სპეციალისტი 0,5

3.      ცომაია ირმა - უფ. სპეციალისტი 0,5

 

ფაკულტეტის ხარისხის სამსახურის ხელმძღვანელები

1.      ჯავახიშვილი მარინა - სამშენებლო ფაკულტეტი

2.      ქუთათელაძე ქეთევან - ენერგეტიკისა და ტელეკომუნიკაციის ფაკულტეტი

3.       კელეპტრიშვილი შალვა - სამთო - გეოლოგიური ფაკულტეტი

4.      მაისურაძე მამუკა - ქიმიური ტექნოლოგიისა და მეტალურგიის ფაკულტეტი

5.      მოისწრაფიშვილი მანანა - სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობის ფაკულტეტი

6.      ხაბეიშვილი ნინო - არქიტექტურის, ურბანისტიკის და დიზაინის ფაკულტეტი

7.      ჩიკვილაძე ნინო - ბიზნესტექნოლოგიების ფაკულტეტი

8.      ბაიაშვილი ზურაბ - ინფორმატიკისა და მართვის სისტემების ფაკულტეტი

9.      რაზმაძე მალხაზ - დიზაინის საერთაშორისო სკოლა

10.     ლომიძე ნინო - აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის  ფაკულტეტი

11.  შაკიაშვილი ეკა - საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი

12.  ჯიქია მარიამ - სამართლისა და საერთაშორისო ურთიერთობების ფაკულტეტი