17 სექ

გილოცავთ

ჩვენო ძვირფასო სტუდენტებო, პროფესორ-მასწავლებლებო და თანამშრომლებო!

გილოცავთ ახალი 2019-2020 სასწავლო წლის დაწყებას, გისურვებთ წარმატებებს სასწავლო, პედაგოგიურ, სამეცნიერო საქმიანობაში.
დაისახეთ ახალი მიზნები, გჯეროდეთ საკუთარი თავის და თქვენ მათ აუცილებლად მიაღწევთ.

მუდამ თქვენს გვერდით,
ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური

11 სექ

ტექნიკურმა უნივერსიტეტმა, საქართველოს უნივერსიტეტებს შორის, ციტირების უმაღლეს მაჩვენებელს მიაღწია

ტექნიკურმა უნივერსიტეტმა, საქართველოს უნივერსიტეტებს შორის, ციტირების უმაღლეს მაჩვენებელს მიაღწია
10 სექ

სიახლე

დიპლომის დანართში ცვლილებების შეტანის თაობაზე

დიპლომის დანართში განხორციელებული ცვლილებები შეეხო მასში ისეთი ინფორმაციის აღწერის აუცილებლობას (ECTS-ის კრედიტები, სწავლის შედეგები), რაც მნიშვნელოვანია კვალიფიკაციების გამჭვირვალობისა და აღიარებისათვის.
ყველა სიახლე

თანამშრომლები


   ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური

         ინაშვილი ირმა - ხელმძღვანელი

1.      ლაშხი კონსტანტინე - ხელმძღვანელის მოადგილე

2.      მხეიძე ხათუნა - ხელმძღვანელის მოადგილე

 

ავტორიზაციის და აკრედიტაციის დეპარტამენტი

  უფროსი  - 

1      ლომაძე ინგა - მთ. სპეციალისტი

2.      ნამიჩეიშვილი ნათია - მთ. სპეციალისტი

3.       დანელია ნანული - უფ. სპეციალისტი


სწავლებისა და მეცნიერების ხარისხის კონტროლის განყოფილება

         ზურაბიშვილი ზურაბ - უფროსი

1.      ფილიპიდის თათა - უფ. სპეციალისტი 0,5

2.      დადიანი ნუგზარი - უფ. სპეციალისტი 0,5


ხარისხის უზრუნველყოფის სისტემის განვითარების განყოფილება

        შუშანაშვილი ლელა - უფროსი


1.     რჩეულიშვილი ქეთევანი - მთ. სპეციალისტი

2.      ანდღულაძე შალვა - უფ. სპეციალისტი 0,5

3.      ცომაია ირმა - უფ. სპეციალისტი 0,5

 

ფაკულტეტის ხარისხის სამსახურის ხელმძღვანელები

1.      ჯავახიშვილი მარინა - სამშენებლო ფაკულტეტი

2.      ქუთათელაძე ქეთევან - ენერგეტიკისა და ტელეკომუნიკაციის ფაკულტეტი

3.       კელეპტრიშვილი შალვა - სამთო - გეოლოგიური ფაკულტეტი

4.      მაისურაძე მამუკა - ქიმიური ტექნოლოგიისა და მეტალურგიის ფაკულტეტი

5.      მოისწრაფიშვილი მანანა - სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობის ფაკულტეტი

6.      ხაბეიშვილი ნინო - არქიტექტურის, ურბანისტიკის და დიზაინის ფაკულტეტი

7.      ჩიკვილაძე ნინო - ბიზნესტექნოლოგიების ფაკულტეტი

8.               vacant  - ინფორმატიკისა და მართვის სისტემების ფაკულტეტი

9.      რაზმაძე მალხაზ - დიზაინის საერთაშორისო სკოლა

10.     ლომიძე ნინო - აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის  ფაკულტეტი

11.  შაკიაშვილი ეკა - საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი

12.  ჯიქია მარიამ - სამართლისა და საერთაშორისო ურთიერთობების ფაკულტეტი